Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

BMB Arıtmalı Duş Başlığı Yedek Kartuş

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


BMB Arıtmalı Duş Başlığı Yedek Kartuş AçıklamasıÜrün Özellikleri:


Nano Spa masajı özellikli arıtmalı duş başlığınız ile banyo yapmanın keyfini çıkarmaya devam edin! Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığınız, ömrü dolan kartuşunun değiştirilmesi ile beraber üstün arıtma performansıyla hijyen sağlamaya devam eder.

Dünyanın her yerinde suyu dezenfekte etmek için kullanılan klor kimyasalı, banyo suyunda bulunmamalıdır. Yüksek ısıda buharlaşan klor, solunduğunda kana karışabilir ve uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.

Ayrıca tortu, kireç, arsenik ve ağır metaller gibi şebeke sularında bulundan zararlı maddelerin resmi kurumlar tarafından oluşturulan bilimsel raporlar doğrultusunda uzun vadede sağlığa zararlı oldukları tespit edilmiştir.

Nano arıtmalı duş başlığınız banyonuzun en değerli ekipmanıdır. Değişim zamanı geldiğinde yenilenen kartuş bu eşsiz ürününüzün zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlamaya devam eder.

Sabah, güzel bir gece uykusundan sonra ya da akşam yoğun bir günün ardından, Nano duş başlığınız ile 8 farklı tazyik seçeneğine sahip spa masajı özelliğinden faydalanın. Nano duş başlığınızın üstün filtrasyon teknolojisi ile sağlıklı ve özgür yaşam biçiminizi desteklemeye devam edin.

Kireç, Klor ve Ağır Metalleri Arıtır
Negatif İyon Teknolojisi
Yumuşak Doku ve Parlak Saçlar
En Yüksek Duş Kalitesi
Debiyi Etkilemez

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum