Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Black&Decker BDPR400 Boya Makinesi

Fiyat
219,00 TL
İndirimli Fiyat
144,90 TL
34
Kazancınız
74,10 TL


Black&Decker BDPR400 Boya Makinesi Açıklaması

Black&Decker BDPR400

 • Boya makinası,
 • Oynar başlıklı mandallı besleme sistemi
 • 650ml hazne hacmi
 • 1.4kg ağırlığı
Black&Decker BDPR400 Boya Makinası
Black&Decker BDPR400 Boya Makinası

Black & Decker® Hakkında

Black&Decker Şirketi dünyanın en büyük elektrikli ve şarjlı el aletleri ve aksesuarları üreticisidir. Küçük ev aletleri bölümü ABD'de bir numaralı pazar payına sahiptir ve global olarak önemli bir paya sahiptir. 

Bugün, Black&Decker® yaşam mekanlarında ve ticari uygulamalarda kullanılan kaliteli ürünler sunan, global bir üretim ve pazarlama şirketidir. Ürünler 100'den fazla ülkede pazarlanmakta ve cironun yaklaşık yarısı ABD dışındaki ülkelerde gerçekleşmektedir.

Diğer Özellikler
 • Marka
  Black&Decker
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
 • Artıları ve Eksileri 06.02.2015
  Ürünü yeni tuttuğum evi boyamak için aldım. Eksiler: -Tanıtım videolarına çok da aldanmayın. -Yüzeye aynı şekilde bastırıp boyamanız gerekiyor. Aksi halde renk tonunda hemen dalgalanmalar belli oluyor. -Tavan boyamak için kullanışsız. Tüpün içinde boya var. Ağır ve aynı şekilde bastırmak için çok güç harcıyor insan. 1.75 boyum ve tavan için zorlandım. -Boyanın kıvamına göre damlama yapıyor. ( Duvar boyasında damlama olmadı. Aynı kıvamdaki tavan boyasını damlattı) Sürekli dik tutulduğu için olabilir. Emin değilim. Artıları: +Sürekli boyaya gitmek zorunda değilsiniz. +Kıvamı ayarladıktan sonra damlama yapmadan aynı kuvvetle bastırarak tertemiz boyanıyor. +Boya saçmadığı için ekonomik. +Temizliği kolay. Sıcak su ile bütün sistemi temizleyebildim. Rulo dahil. (Su bazlı boya kullandım.) Uzun işler için alacak kişilere çok tavsiye etmiyorum yalnız. İade etmeyi bile düşündüm koca evi düşününce. Anam babam usulü en güzeli, iki odadan sonra evin kalanına ahşap saplı rulo ile gireceğim. Numune işler için kullanılabilir ama uzun sürede gereksiz yorucu oluyor.
  baran koçulu
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0