Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Biotozinc Kedi ve Köpek Deri ve Tüy Sağlığıı İçin 75 Tablet

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
62,47 TL
İndirimli Fiyat
53,10 TL
15
Kazancınız
9,37 TL

Biotozinc Kedi ve Köpek Deri ve Tüy Sağlığıı İçin 75 Tablet Açıklaması

Biotozinc Skin Coat Support Kedi ve Köpek Deri ve Tüy Sağlığıı İçin 75 Tablet;

Evde beslenen kedi ve köpeklerde yaşanan tüy dökülmesi ve kepeklenme sorunlarına karşı kullanılan doğal bir üründür. Kapsadığı yüksek oranda Amino Asitler sayesinde dökülen tüylerin hızla yerine gelmesini sağlar ve mevcut tüylerin daha sağlam ve sağlıklı tutunmasına olanak verir.

 

Sarımsakla zenginleştirilmiştir. Böylece doğal antiparaziter etki gösterir, ayrıca sarmısakta bulunan doğal Anti-bakteriyel etkiden de yararlanılmış olur.

 

İçerdiği yüksek amino asit, organik mineral ve zengin B vitamini sayesinde, doğal ve organik bir besin kaynağıdır. İştahsız ve kilo alamayan evcil hayvanlarda yemden yararlanmayı artırır ve sağlıklı kas gelişmesine destek verir.

 

Deri yaralanmaları ve operasyon bölgelerinde hızlı deri iyileşmesi sağlamada etki gösterir. Bu yüzden operasyon öncesi ve sonrası maya tableti vermek çok yararlı olur.

 

Kapsadığı B-Vitaminleri sayesinde (Maya doğada en fazla B-vit. içeren üründür) hırçın ve saldırgan evcil hayvanların daha  sakinleşmelerine yardımcı olur.

 

Prebiotik yapısıyla mide barsak sistemindeki mikrobiyel faaliyetlerin düzenli çalışmasına destek olur, sindirim rahatsızlıklarında düzenleyici ve kolaylaştırıcı etki gösterir. Özellikle kolay dışkılayamayan, sürekli kabızlık çeken evcil
hayvanlarda dışkının yumuşayarak kolayca dışarı çıkmasını sağlar.

 

Kedi ve köpeklerde sık görülen yorgunluk belirtilerini ve hissini azaltır. Daha canlı görünüm kazanmalarına yardımcı olur.

 

Gebe dişilerde rahimdeki yavruların daha güçlü gelişmesine destek verir.Özellikle içinde bulunan çinko ile mevsimsel tüy dökümlerini dahi çok azaltmaktadır.


 

Yavrulu dişilerde süt verimini artırır, yavruların daha besili ve güçlü büyümelerine imkan sağlar.

 

Kapsadığı yüksek miktardaki MOS (Mannan Oligo Sakkarit) ve yüksek miktarlardaki B-Glukanlar sayesinde özellikle gençlerin bağışıklık kazanmalarına destek olur, enfeksiyonlara karşı dirençlerinin artmasını sağlar.

 

Gıda kaynaklı mükotoksinlere karşı MOS içeriği önemli bir koruyucu etki gösterir.

 

İçerdiği yüksek Kolin(Cholin) sayesinde yaşlı kedi ve köpeklerde karaciğer metabolizmasını düzenlemede etkili olur. Karaciğer yağlanmasının önüne geçer.

Kullanılışı; 10 kg Ağırlık İçin 1 tablet kullanılmalıdır.

Diğer Özellikler
  • Marka
    Biotozinc
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum