Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Bioblas Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan Boyalı Saç

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bioblas Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan Boyalı Saç Açıklaması

BIOBLAS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan dönemsel ve ilerlemiş saç dökülmesine karşı etkilidir.

% 100 bitkisel özler içeren COMPLEX C26' nın saç üzerindeki çift yönlü etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Saçoluşumunda önemli bir artış, saç dökülmesinde azalma meydana gelir.COMPLEX C26 içeriğindeki vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri ve flavonoitler hormonların saçlar üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltır ve saç diplerini besleyerek saçın ömrünü uzatır.

COMPLEX C26 içeriğindeki Apigenin saçlı deride kılcal dolaşımı arttırmaya, Mirisetin ve Kemferol saç dökülmesini engellemeye, Pantotenik Asit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. COMPLEX C26, düzenli kullanımla yeni saç oluşumunu destekler. Çok sık fön kullanmak, saç boyası, perma gibi kimyasal işlemler aç kökünü ve saç derisini olumsuz yönde etkiler.

kURU, YIPRANMIŞ VE BOYALI SAÇLAR için geliştirlen fomülün içerğindeki Folik Asit saçlardaki kuruluğu gidermeye, Pantotenik Asit saç kökünü ve saç tellerini onarmaya yardımcı olur. Saçlara canlılık, parlaklık ve hacim kazandırır
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • saç dökmeyen şampuan derim:-)) 18.02.2010
  saçlarımı bioblasla yıkadığım günden beri saç döküülmesinde azalmalar oldu. gerçi herkesin saç kimyası farklıdır fakat deneyin derim:-))
  AHMET ENGİN
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • eh işte 05.01.2010
  yaklaşık 3 aydır düzenli olarak kullanıyorum.hatta arkadaşlarımada tavsiye ettim. ben kısmen memnun kalmış olmama rağmen diğer tavsiye ettiğim iki arkadaşım hiç memnun olmadıklarını saçlarında daha çok dökülme olduğunu söylediler. ben hala düzenli olarak kullnamaya devam ediyorum. arkadaşlarıma inat. 6 ay kullanıp sınucu görmek istiyorum.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :1