Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Bilim, Felsefe ve Metodoloji

Aynı Gün Kargo
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri kargo hizmeti verilmemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır.
Fiyat
26.00 TL

Bilim, Felsefe ve Metodoloji AçıklamasıElinizde tuttuğunuz kitap, insanoğlunun tarihin uzak zamanlarından günümüze dek elde ettiği düşünsel ve bilimsel birikimlerin yalnızca birkaç sayfaya sığdırılma ve okuyucuya sunulma çabasının emek yoğun bir ürünüdür.


Bizleri bu çabaya iten temel sebep, derinliğin yüzeyselliğe, aidiyetin yabancılığa, farkındalığın umursazlığa dönüştüğü bu yüzyılda bilim ve felsefeden hala heyecan duyanlara veya bu tadı henüz keşfedemeyenlere "bilinenlerin" ve sürekli kaba, ağır, kimi zaman da taraflı bir dille "ahkam kesilenlerin" sade ve samimi bir üslupla aktarılmasının açık gerekliliğini hissetmemiz olmuştur.


Bu kitabın ikinci amacı ise bilim insanlarına kolaylıkla takip edecekleri yolları göstermek ve özellikle yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin uygulama alanında yaşadığı sıkıntıları biraz olsun gidermektir. Özellikle kaynak sıkıntısının had safhada yaşandığı "bir araştırmanın kurgusunun ve analizinin adım adım nasıl yapılacağı" konusunda verdiği örnekler ve herkesin anlayabileceği istatistiki yorumlarla bu kitabın araştırmacılara oldukça faydalı olacağını düşünmekteyiz.


Eser sahibi adı: Şadi Can Saruhan
Kategori adı: Genel Konular - Diğer
Kategori adı: Diğer
Basım tarihi ay bilgisi: 2013
Sayfa sayısı: 396
Ağırlık bilgisi (gram): 494.00
En bilgisi (cm): 16.00
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: 2. Hamur
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum