Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Tablet & Aksesuarları

Tablet & Aksesuarları

Vitrin
Bizim Önerdiklerimiz
Tablet cep bilgisayarı ile dizüstü bilgisayarın karışımı olan ürünlerin genel adıdır. Tabletlerin genel özellikleri nelerdir? 7 ile 10 inç arası ekran genişliğinde, dokunmatik ekran özelliğine sahiptir, ağırlıkları büyüklüklerine göre değişir, depolama alanları sayesinde verilerinizi hep yanınızda taşıyabilirsiniz, hafif ve ufak kolay taşınabilir olmaları en temel özellikleri arasında yer alır. Tablet Pclerde Linux veya Windows işletim sisteminin yanı sıra android ve IOS işletim sistemleri de kullanılmaktadır. Samsung ve Apple en bilinen tablet markalarıdır. Bu markaların yanı sıra Hometech, Inca, Reeder, Excon, Asus, Acer, Dell, GoSmart gibi markaların tabletleri de aradığınız özelliklere sahiptirler. Kolay taşınabilir olmaları, hafif olmaları, fiyatlarının uygun olması, bilgisayarda yapılabilen çoğu işlemin tabletlerde yapılabilmesi, wifi özellikleri, uzun pil ömürleri gibi özellikleri tablet bilgisayarların tercih edilme sebepleri arasında yer alır.

Tablet bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken konular nelerdir? Tabletin sağlamlığı, kasa yapısı, RAM miktarı, şarj süresi, hangi medya dosyalarını oynatabildiği, işlemci tipleri, hızları ve ekran boyutları tablet bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken konulardır.

Tablet bilgisayarların aksesuarları verimli kullanımlarını arttırmak için yardımcıdırlar. Tablet aksesuarları nelerdir? Klavye, kılıf, adaptör, araç askı kiti, dönüştürücü, görüntü aktarım kiti, stand, joystick, kalem, şarj kiti ve ekran koruyucular tablet ve Ipad aksesuarları arasında yer alırlar. Dark, Turn, Samsonite, Microsonic, Daytone, Akasa, Cayka, Mobee, Greentech ve SmartTab markalarının tablet ve Ipad aksesuarlarını HızlıAl.com’da bulabilirsiniz.