Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

BenQ 24" GL2460 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


BenQ 24" GL2460 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör AçıklamasıBenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
Mükemmel Görüntü Kalitesi


LED arka aydınlatma, eski LCD monitörlerde kullanılan CCFL teknolojisi üzerinde önemli avantajlar sunuyor. Bu avantajlar, daha az kirletici üreten bir üretim süreci ve daha yüksek dinamik kontrast ve ışık sızıntısıdır. Hem çevresel faktörler hem de performans ölçümlerinde diğer monitörlere oranla, çok daha yüksek performans sunar. .

 Derinlik ve Netlik için 12M:1 Ultra Yüksek Dinamik Kontrast


GL2460 bir 12M:1 ultra-yüksek dinamik kontrast oranı ile geliyor. Bu oran sayesinde, karanlık ve kompleks alanlara daha fazla renk derinliği ve netlik kazandırıyor. Oyun veya filmlerde, en parlak beyazdan, en koyu siyaha kadar, tüm renkler hiç olmadığı kadar gerçekçi görünür..

 BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
Hızlı 2ms GTG Tepki Süresi


2ms GTG hızlı tepki süresi yayma olmadan hız anlamına gelir. Hızlı hareket eden aksiyon ve dramatik geçişler, sorunsuz hale gelir leke veya gölgelenme olmadan. Oyun kaderinizi kontrol edin ve kötü ekranların elinde bırakmayın..

 Senseye® TeknolojiBenQ Senseye ® İnsan Görüş Teknolojisi ile dünyanın gerçek renkleri yaşayın. Altı özel kalibrasyon tekniklerinin yardımı ile, Senseye ® 3, altı önceden ayarlanmış görüntüleme modunun standart, film, oyun, fotoğraf, srgb, ve eco her birinde çok iyi görüş kalitesi sunar..

 

 BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
Windows ® 8 uyumlu


GL2460 Windows 8 sertifikası almış olup tüm renk sistemleri ile uyumludur. Bilgisayarınıza GL2460HM bağlayın ve zahmetsiz Windows 8 uyumunun ve kolay bağlantının tadını çıkarın.


 ecoFACTS Label


ecoFACTS size BenQ ürünlerinin ne denli çevre dostu olduğunu gösterebilir! BenQ yalnızca çevre mevzuatlarına pasif olarak uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aktifolarak çevre dostu ürünler geliştirmek için de çalışır !eco ecoFACTS, BenQ’nun zararlı maddelerin kullanımı, malzeme seçimi, paket tasarımı,enerji tasarrufu sağlayan tasarım ve ürünlerin diğer tarafları üzerindeki çevreye yönelik çabalarını tasdik etmektedir..

 BenQ GL2460 24" 2ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • Harika bir monitör...:=))) 28.05.2015
    http://teknoseyir.com/inceleme/benq-24-gl2460-2ms-genis-ekran-led-monitor incelemesinde bahsettiğim üzere derdiniz 24" boyunda Full HD çözünürlükte fiyat/performans ürünü arıyorsanız onu buldunuz. Oyun konsolü bağlamıyacaksanız HDMI bağlantıya gerek yok. IPS Panellerin bu fiyat düzeyinde örneği yok. Olanda FPS tarzı oyun oynatmaz. Mavi ışık ayarı bile var. Ne aradığınızı biliyorsanız kesinlikle tavsiye ederim...:=)))
    KADİR GÜNDÜZ
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0