Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Batman Arkham Origins Limited Edition Xbox 360

Ücretsiz Kargo
Fiyat
259,90 TL
İndirimli Fiyat
181,90 TL
30
Kazancınız
78,00 TL


Batman Arkham Origins Limited Edition Xbox 360 Açıklaması

X360 BATMAN ARKHAM ORIGINS LIMITED EDITION

Batman Arkham Origins Limited Edition XBOX 

Batman ArkhamOrigins oyununun sınırlı sayıda satışa sunulacak bu versiyonunda Deathstroke Challenge Pack DLCsi bulunuyor.

Deathstroke DLC İçeriği: ArkhamOrigins Challenge haritaları ile 2 kapışma haritası ve 2 fazladan Deathstroke Skin

ArkhamHikayesi Başlıyor: Batman: ArkhamOriginsGeoff Johnsun danışmanlığıyla DoomaWendschuh ve Corey May tarafından yazılan yepyeni bir tek kişilik hikayeyi konu alıyor. Oyuncular Batmanin kariyerinin ilk zamanlarını oynayacak ve geleceğini şekillendiren süper kötülerin çoğuyla ilk kez karşılaşacaklar. 

Geliştirilmiş Dedektif Modu: Oyuncuların önemli bilgi parçalarının bulmak için kanıtlar arasında araştırma yapmasını sağlayan yeni Suç Mahali sistemi sayesinde Batmanin dedektiflik becerileri daha önce olmadığı kadar teste tabi tutulacak. Oyuncular Batmanin başlığını ve Yarasa Bilgisayarını kullanarak suç mahallerini dijital olarak canlandıracak ve normal gözle görülemeyecek ipuçlarını takip edebilecekler. 

Daha Önce Görmediğiniz Haliyle Gotham City: Gotham Citynin ArkhamCitye dönüşmeden önceki bölgelerini gezecek, yeni bölgeleri ve diğer ikon mekanları keşfedeceksiniz. Yeni Düşmanlar: ArmoredEnforcer ve Martial Artist gibi yeni düşmanlar sayesinde oyuncular FreeFlow Combat sistemini farklı şekillerde kullanmak zorunda olacaklar. 

Yeni Ekipmanlar: Önceki Batman: Arkham oyunlarındaki tanıdık ekipmanlara ek olarak Remote Claw gibi yeni ekipmanlar da kullanacaksınız. 

Yeni ve Tanıdık Karakterler: Black Mask, Penguin, Deathstroke, Bane, Anarky, Captain Gordon, Joker ve diğerleri gibi ikonik DC Comics karakterleri sizi bekliyor.
X360 BATMAN ARKHAM ORIGINS LIMITED EDITION
Diğer Özellikler
  • Marka
    Warner Bros
  • Oyun Türleri
    Aksiyon-Macera
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum