Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Aztech HW553 3G Mobil Geniş Bant için HSPA Destekli 300 Mbps Wireless-N Taşınabilir Kablosuz Router

İnternette sörf, HW553 ve USB Host portuna bir 3G USB modem * bağlayarak erişilen ve kablolu veya kablosuz genişbant ağ içinde neredeyse her yerde paylaşılabilir. Ayrıca doğrudan 1-port tam çift yönlü 10/100 switch yerleşik olan Ethernet-tabanlı cihazlar bağlayabilirsiniz.

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Aztech HW553 3G Mobil Geniş Bant için HSPA Destekli 300 Mbps Wireless-N Taşınabilir Kablosuz Router Açıklaması

Tam Mobilite ve İnternet Bağlantısı için Kablo-Free Enjoy

AZTECH HW553 3G Wireless-N Mobil Router 300Mbps hızı yüksek bir performans ile bir IEEE802.11n standart uygunluğu WIFI yönlendiricidir. 3G USB modem * takarak sayesinde, kablosuz Internet bağlantısını paylaşan kullanıcılar için bir WiFi hotspot için 3G mobil genişbant dönüştürmek ve halindeyken kablosuz ağ kurmak için cep kullanıcıların ihtiyacını karşılar. HW553 bir kablosuz internet bağlantısı ve bu High Definition (HD) video, müzik, fotoğraf ve 300Mbps kadar kablosuz hız ile belgeler gibi dosyaları paylaşmak için mükemmel bir çözüm sağlar.

Gelişmiş Kablosuz Güvenlik!

AZTECH HW553 yetkisiz erişimi engellemek için en son kablosuz güvenlik özelliklerini destekleyerek güvenli bir Wi-Fi ağı oluşturur. O ne olursa olsun istemci aygıtları, Wi-Fi ağ güvenliğini sağlamak mümkün olacaktır sağlamak için 64/128-bit WEP, WPA ve WPA2 için destekler. Buna ek olarak, 3G Mobil Router İnternet üzerinden potansiyel saldırıları engellemek için çift etkin güvenlik duvarları (SPI ve NAT) kullanır.

Geniş Kablosuz Kapsama

Ürünün başarılı, "ölü spor" azaltmak ve kablosuz kapsama alanı artırabilir birden radyoların sinyalleri bindirmeleri akıllı MIMO teknolojisi ile entegre.
Aztech HW553 3G Mobil Geniş Bant için HSPA Destekli 300 Mbps Wireless-N Taşınabilir Kablosuz Router

Yüklemek ve Kullanımı Kolay

İnternette sörf, HW553 ve USB Host portuna bir 3G USB modem * bağlayarak erişilen ve kablolu veya kablosuz genişbant ağ içinde neredeyse her yerde paylaşılabilir. Ayrıca doğrudan 1-port tam çift yönlü 10/100 switch yerleşik olan Ethernet-tabanlı cihazlar bağlayabilirsiniz.

Sabit Disk ve USB yazıcı için İkincil USB Port

Sabit disk sürücüsü ve USB yazıcı gibi depolama aygıtı için ikinci USB bağlantı noktası var. Sen dosyalara erişebilir ve ikincil USB bağlantı noktası olsa aynı yazıcı paylaşmak edebiliyoruz.

Sıkıştırılmış boyutu ve Akıllı Tasarım

Aztech HW553 3G USB modem * için akıllı USB portu ile bir el büyüklüğünde yönlendiricidir. Kullanım sırasında gizlenmiş 4 LED simgeleri tek yanacaktır. Parlak siyah tasarımı cebine ilk görüşte ve kolay slayt Gözlerini yakalamak için olacaktır.

Çoklu 3G USB modem uyumluluğu

Aztech HW551 en popüler 3G USB modemleri ile uyumlu * destekleyen UMTS, EVDO teknolojileri.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(3) Yorum
 • ihtiyaç karşılamaya yönelik 13.08.2013
  turkcell vınn huawei e173 model ile ilk etapta çalıştıramamıştım. öğrendim ki bu modelden bir önce olan HW 550 modeli de E173 ile çalışmada bazı güncellemeler istiyormuş.ithalatçı firmanın sitesinden (albim.com.tr) hw 550 için driver'ı indirip modemimi güncelledim ve ayrıca hw 553 için son firmware'ı indirip kurdum.. daha sonra turkcell kullanıcıları için genel ayarları yaptım ve şu an kullanıyorum.
  Abdulsamet Öztürk
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Turkcell Wınn ile problemli 04.07.2013
  Turkcell wın ile problemli her wın modeli ile çalışmıyor. Model seçiyor model seçmese çok kibar bir ürün
  hakan kanac
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Tavsiye ederim 12.12.2012
  Öncelikle ürün elime çok hızlı ulaştı. Bu nedenle teşekkür ederim. cihaza gelince, gayet şık çok hafif istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Türkiyedeki bir çok 3g modemi destekliyor.. İlk kullanımda 3g modeminizi takıp router inara yüzüne girerek ayarlarınızı yapıyorsunuz ve evinizdeki tüm cihazlarla (telefon,tablet,pc) internete bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca arkasında yazıcı ve harici diskleri bağlayabilmeniz için düşünülmüş bir usbgirişi var.. Tek yakındığım nokta ise şu oldu. cihazın açma kapama düğmesi yok keşke onuda koysalardı eksiksiz bir cihaz olurdu. kapatacağım zaman arkasından fişini çekiyorum..
  Mahmut Oğuzhan ÇELİK
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0