Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

AutoCet 360 Derece Dönebilir Güçlü Kilit Sistemli TELEFON Tutucu 4214a

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


AutoCet 360 Derece Dönebilir Güçlü Kilit Sistemli TELEFON Tutucu 4214a Açıklaması

 
 
Kıskaçlı Araç İçi Telefon Tutucu Ürün Detayları
 
 
Yasak olmasına rağmen trafikteyken dayanamayıp telefonla konuşanlardan mısınız? Peki ya aracınız sarsıntılı yollarda hareket halindeyken telefonunuzu kaç kez düşürdünüz? Umarız öyle bir şey olmamıştır ama ya olursa? Hepimizin parası kıymetli ve hepimiz kim bilir ne şartlarda çalışarak en iyi marka telefonlara sahip olmaya çalışıyoruz. Bu yüzden de onları korumak adına destek olabilecek her ürün daha bir anlam kazanıyor.  
 
Kıskaçlı Araç İçi Telefon Tutucu da bu konuda yardım alınabilecek en güzel ürünlerden biri. Bu Vantuzlu Oto Telefon Tutucu, ellerinizi kullanmadan hoparlörden rahat rahat konuşabilmeniz için harika bir fırsat.
 
Kıskaçlı Telefon Tutucu nasıl mı kullanılıyor?
 
En İyi Araç İçi Telefon Tutuculardan biri olan ürünümüzün, montajı da bir hayli kolay. Vakum kısmının üstünde yer alan şeffaf filmi çıkartın ve cama yapıştırın. Sonrasında alt tarafta bulunan kulakçık kısmını kapatmak suretiyle vakumun sabitlenmesini sağlamalısınız. Tüm yapmanız gereken bu. Sizce de çok kolay değil mi?
 
 
Araç İçi Telefon Tutacağı, en engebeli yolda dahi telefonunuzu güvenle korur. Kıskaçlarının içerisinde yer alan özel lastik bantlar sayesinde de telefonunuz asla kaymayacaktır.
 
Araç İçi Cep Telefonu Tutucu gibi gerekli bir ürün çeşidinin hala tüm araçlarda yer almaması açıkçası çok şaşırtıcı. Trafik cezasından çok, kendi güvenliğiniz başta olmak üzere, telefonunuzun emin ellerde olması adına bundan iyi çözüm bulmanız imkansız.
 
Telefon Aksesuarları satın alırken güvenlik konusu da göz ardı etmemenizi öneriyoruz. Boyu 10 cm’ye kadar olan tüm telefonlarınızı yerleştirebileceğiniz gibi, daha uzun olanları yatay şekilde yerleştirerek de kullanabilirsiniz.
 
Oto Telefon Tutucunuzu, telefonunuzun haricinde navigasyon cihazınızı ya da farklı bir eşyanızı tutması için de değerlendirebilirsiniz. Telefonla konuşmak uğruna sürüş kalitenizden ödün vermeyin. iPhone Tutucu, Samsung Tutucu, Nokia Tutucu ya da hangisi olursa olsun bundan böyle kesinlikle emin ellerde.
 
Telefon Tutucu Fiyatları arasında, özel fiyat avantajıyla sipariş edebileceğiniz bu ürünümüzle, güvenle seyahat etme fırsatını kaçırmayın!
 
 
Kıskaçlı Araç İçi Telefon Tutucu Ürün Özellikleri
 
 
Vakum kısmının üstündeki şeffaf filmi çıkartıp cama yapıştırmanız, sonrasında da alt tarafta bulunan kulakçık kısmını kapatarak vakumun sabitlenmesini sağlamanız yeterli. Montaj olayı bu kadar basittir.   
 
Kıskaçlı Araç İçi Telefon Tutucuya, boyu 10 cm'e kadar olan her tür telefonu yerleştirebilirsiniz. Boyu daha uzun olanları ise yatay biçimde yerleştirerek, telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.
 
Sarsıntı yollar kabusunuz olmayacak. Cep telefonunuzun düşme olasılığını ortadan kaldırıyoruz.
 
Yalnızca telefonunuz için değil, navigasyon cihazı veya farklı bir eşya için de kullanabilirsiniz.
 
Bundan böyle hoparlörle telefon görüşmeleri yapabilecek ve aracınızda hem kendini, hem de telefonunuzu koruma altına alabileceksiniz.    
 
]]>
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum