Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Atlas ATTP 3 Transpalet 3 Ton

Fiyat
1.919,00 TL
İndirimli Fiyat
1.275,90 TL
34
Kazancınız
643,10 TL

Atlas ATTP 3 Transpalet 3 Ton Açıklaması

Atlas ATTP 3 Transpalet 3 Ton

Atlas 3000 kg yük  taşıma kapasitesi profesyonel transpalet oldukça sağlam yapılı bir gövdeye sahiptir. Profesyonel transpaletin sahip olduğu güvenilir sızdırmaz pompa tasarımı, bakımı ortadan kaldırır ve servis süresini uzatır. Transpalette bulunan 210 yarıçaplı, kullanışlı direksiyon ile oldukça kontrollü kullanım imkanı sağlar. Transpalet direksiyonunda bulunan el kontrollü hava çıkış kolu ile kolay ve hızlı çatal indirme imkanı. Profesyonel transpalette bulunan giriş ve çıkış merdanesi ile ağır yüklerde bile rahat yönlendirme imkanı sağlar. 

Atlas profesyonel transpalette bulunan aşırı yük valfi sayesinde uzun süreli kullanım imkanı vardır. Transpaletin kullanımını kolaylaştıran en önemli donanımlardan bir diğeri ise kaymayı önleyen kauçuk kaplı koldur.

Atlas profesyonel transpalet tekerlekleri poliüretan malzemeden üretildiği için oldukça sessiz ve zemine zarar vermez. Profesyonel transpaleti farklı kılan bir diğer önemli unsur da artırılmış çatal kalınlığıdır. Transpaletin çatalının sağlamlığı sayesinde rahat ve güvenli kullanım imkanına sahip olursunuz.

Atlas ATTP 3 Transpalet 3 Ton
Diğer Özellikler
  • Tipi
    Transpalet
  • Marka
    Atlas
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum