Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Asus Zenfone 2 Laser 5" Gold

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Asus Zenfone 2 Laser 5" Gold AçıklamasıZenfone 2 Laser - Bir İşçilik ve Mühendislik Harikası


En iyi arkadaşınız olmak üzere tasarlanan Zen güzelliği, etkin performans, keskin görüş, kesintisiz ve sezgisel arayüz ile birleştiren; bir işçilik ve mühendislik mucizesi olan Zenfone 2 Laser sizlerle.

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
Ultra-İnce, ustalıkla işlenen Zen güzelliği


Son derece ince 3.5mm kenarlara sahip ZenFone 2 Laser, etkileyici mühendisliğin dokunuşuyla tutulması inanılmaz rahat olan bir tasarım ve ergonomi mucizesi...

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
Sezgisel Aka Kontroller


ZenFone 2 Laser'ın tasarımına sizi düşünerek başladık. Bu yüzden, yüksek derecede sezgisel kontrol tasarımına sahiptir ve hızlı selfie çekebilir, ses ayarlamaları yapabilir, adımlarınızı sayabilir, iki elinizi de tamamen doğal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
%70 Ekran-Kasa Oranı


 Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
Performans ve Verimliliğin Mükemmel Dengesi


ZenFone 2 Laser günlük işlemleriniz ve etkinlikleriniz için Qualcomm Snapdragon 410 işlemcisine sahiptir. 150Mbit/s'ye kadar indirme hızı için LTE 4 özelliğine sahiptir.

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
Dayanıklı ve Güçlü


ZenFone 2 Laser'ın Gorilla Glass 4 ekranı, düşme hasarlarına karşı, eskisinden iki kat daha fazla dayanıklı, direnci 2.5 kat arttırlmış ve günlük kullanımda kırılıma oranı %85 azaltılmıştır. Her zamankinden daha güvenli ve sağlam...

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
Kimsenin göremediğini gör


ZenFone 2 Laser'ın 13MP kamerası, deklanşör gecikmesi yaşatmadan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar yakalar. Lazer odaklama özelliği bulanıklığı giderir, imaj stabilizasyonunu arttırı ve piksel birleştirme teknolojisi düşük ışıkta bile harika fotoğraflar çekmenizi mümkün kılar.

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah
SUPER HDR


PixelMaster ters ışık (Super HDR) modu, sahnenin çoklu çekimlerini yakalar ve ASUS Piksel Geliştirme teknolojisiyle işler.

Asus Zenfone 2 Laser 5" Siyah


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum