Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Asus Strix Dsp Gaming Kulaklık

Ücretsiz Kargo
Fiyat
856,02 TL
İndirimli Fiyat
796,80 TL
7
Kazancınız
59,22 TL


Asus Strix Dsp Gaming Kulaklık Açıklaması
Oyun kulaklığı, 60mm neodimyum mıknatıslı sürücüler, tak-çalıştır USB ses istasyonu ve PC, Mac, PS4 ve akıllı cihaz desteği ile donatıldı

60mm sürücüler - Hassas konumlandırma ve sizi içine alan oyun sesleri
Tak-Çalıştır USB ses istasyonu - Sezgisel oyun içi ses kontrolleri
Ortam gürültüsü engelleme - Oyun içinde net iletişim imkanı
Dört oyun-ses profili - FPS, yarış ve aksiyon/RPG oyunları için mükemmel uyumASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIKİşitme Duyunuzu Keskinleştirin


60mm neodimyum mıknatıslı sürücüler, tam boy kulak yastıkları, sürücü gerektirmeyen ve 7.1 kanal sesi sanal 7.1'e çeviren tak-çalıştır ses istasyonuyla birlikte Strix DSP, birden fazla platformu destekleyen muhteşem bir kulaklıktır. Strix DSP, kullanan kişinin işitme duyusunu keskinleştirir ve her silah ve adım sesini daha iyi duymasını sağlar.
Oyunu Hissedin


Tak-çalıştır USB ses istasyonu
Gerçek 3D saran ses, ortam gürültüsü engelleme teknolojisi, kulaklık amfisi ve oyun profilleri sunan, USB tak-çalıştır ses istasyonuyla tüm kontrolü elinize alın.
Tuşlu hoparlör çıkışıyla birlikte, kulaklığınızı çıkarmadan hoparlör kullanımı sağlar.

ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
Gerçek saran ses tasarımı


Dolby® Headphone ve Dolby Pro Logic® IIx teknolojileriyle gerçek 3D saran sesi deneyimleyin. Rakiplerine göre Strix DSP, 7.1 kanal sesi direkt olarak işleyerek sanal 7.1 kanal sese dönüştürür. Böylelikle PC tarafından yapılan işlemlerdeki kalite düşmesi yaşanmaz. Ortaya çıkan sonuç muhteşemdir.

Dört adet özel oyun profili


Strix DSP kendini FPS, yarış ve aksiyon/RPG gibi oyun türlerine adapte eder. Oyuncu uygun profili seçerek Strix DSP'nin önemli detaylara odaklanmasını sağlar.

ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIKOrtam gürültüsünün %90'dan fazlasını filtreler


USB ile çalışan ses istasyonu, konuşma ve mekanik klavye sesi gibi ortam seslerinin %90'dan fazlasını filtreler.Etkin biçimde algılayarak engelleyen dahili bir mikrofona sahip, yani sohbet sırasında etrafınızda olup bitenlerden dolayı takım arkadaşlarınızın dikkati dağılmaz.

ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
Oyunun İçine Dalın


60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüler


60mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücülerin gücünü daha önce hissetmediyseniz bir de Strix DSP ile deneyin; yaşattığı emsalsiz güç ve ses performansı deneyimi ile sizi kolaylıkla ikna edecek. Oyun sırasında tüm silah seslerini duyacak ve sadece adım seslerini duyarak bile düşmanlarınızın yakında olduklarını anlayabileceksiniz. Kulaklık seti ile sadece oyun içi seslerin değil, geniş bir stadyumda olduğu gibi rock dinlemenin, net ve anlaşılır konuşmaların ya da gerçekçi film müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Platformlar Arası Oyun Deneyimi


Hem PC hem de Mac bilgisayarlarla uyumlu...
Strix DSP ile uyumluluk sorunlarını unutun çünkü en popüler cihazlar ile sorunsuz çalışır. PC ve Mac ile mükemmel uyumluluk için USB ses istasyonu 1,5 metrelik altın kaplama USB kablosuna sahiptir.

ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK

üstelik konsollar, akıllı telefon ve tabletlerle de çalışıyor!
Dört kutuplu 3,5mm kombine ses/mikrofon adaptörü sayesinde Strix DSP akıllı telefonlar, tabletler ve PlayStation® 4, için mükemmel seçimdir. Yoldayken aileniz ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için akıllı cihazınıza bağlayın ve oyun keyfi için PlayStation® 4'e bağlayın. Araştırmalarımıza göre 1,5 metrelik kablo mobil veya PlayStation® 4 kolu ile kullanım için ideal uzunluğa sahip; düğümlere ve dolaşmalara veda edebilirsiniz!

ASUS STRIX DSP BLK ALW+UBW AS HEADSET KULAKLIK
Her Yerde Oyun Keyfi


Seyahate uygun katlanabilir tasarım
Katlanabilir tasarım sayesinde düz hale gelen kulaklık, çantanıza atarak LAN partinize veya turnuvaya taşımak için ideal. Çıkarılabilir mikrofon ise kolaylıkla çıkarmak, taşımak ve saklamak için ideal. Sadece 320 gram ağırlığında olan Strix DSP, kolaylıkla taşınabilir ve son derece rahat biçimde takılabilir.Diğer Özellikler
 • Bağlantı
  Kablolu
 • Desteklediği Dig.Format
  Stereo
 • Kulaklık Tipi
  Oyun
 • Mikrofon
  Var
 • Marka
  Asus
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum