Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Asus RT-AC55U Dual-Band AC1200Torrent,Bulut,VPN,EWAN,USB 3.0,3G/4G,DLNA Gigabit Router, Access Point

802.11ac ve eş zamanlı çift bant bağlantısı; 4K Ultra HD video akışı, kesintisiz çevrimiçi oyunlar ve yüksek bant genişliği gerektiren diğer görevler için 1167 Mbps'ye varan veri hızı sunar

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Asus RT-AC55U Dual-Band AC1200Torrent,Bulut,VPN,EWAN,USB 3.0,3G/4G,DLNA Gigabit Router, Access Point AçıklamasıAsus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
En yeni çevrimiçi medya içerikleri için AC yükseltmesi


ASUS RT-AC55U Çift Bant Kablosuz-AC1200 Gigabit router, 4K UHD video akışı, Xbox One ve PlayStation® 4 gibi oyun konsolları desteği ile çevrimiçi oyunlar ve yüksek bant genişliği gerektiren diğer görevler için yüksek hızlı performans sunar.1.

Akıllı Servis Kalitesi (QoS) özelliği ile çevrimiçi oyun, indirme, VoIP ve çok daha fazla işlem için kolayca öncelik atayabilir ve İnternet hızlarını optimize edebilirsiniz. Buna ek olarak, trafik monitörü özelliği ile ağ trafiğinin durumunu rahat anlaşılabilir grafik arayüz ile gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.AiRadar %150 daha gazla Wi-Fi kapsama alanı sunar


Yeni Qualcomm yonga seti ile donatılan RT-AC55U, 5GHz bandında standart kablosuz-N'den 3 kat daha hızlı olan 867 Mbps'ye varan gigabit kablosuz-AC hızı sunar. Bu yüksek performanslı kablosuz bağlantı sayesinde kablolu bağlantıya gerek kalmadan kesintisiz çevrimiçi oyunların keyfini çıkarabilir, İnternet'te hızla gezinebilir ve yüksek bant genişliği gerektiren diğer işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
Uyumluluk ve performans için çift bant bağlantı


Eş zamanlı olarak çalışabilen 2,4 GHz ve 5 GHz bantlarının her biri için 300Mbps ve 867Mbps hız sağlayan RT-AC55U toplamda 1167Mbps’ye kadar bağlantı ile yüksek hız ve kesintisiz kullanım olanağı sunar. İnternet’te dolaşmak veya dosya indirmek gibi temel işlemler 2,4Ghz bandında yapılırken, eş zamanlı olarak çalışan yüksek hızlı 5 GHz bandı ise 4K UHD video akışı ve çevrimiçi oyunlar gibi yüksek bant genişliği gerektiren görevler için kullanılır.

Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
Ağınıza harici depolama cihazı, yazıcılar ve başka cihazlar ekleyin


RT-AC55U'yu medya ve cihaz merkeziniz haline getirin. Dahili USB 3.0 ve USB 2.0 portları ile harici depolama aygıtları, yazıcılar, tarayıcılar ve diğer USB uyumlu cihazları ağ bağlantılı bilgisayarlarınızla paylaşmak için bağlayabilirsiniz. Cihazlarınız ağa bağlı olduklarında onlara çok daha rahat erişirsiniz. Üstelik USB 3.0, uyumlu depolama aygıtlarında 10 kat daha hızlı veri aktarımı sağlar.

Tercih ettiğiniz modu kolayca seçin


EZ anahtarına sahip ASUS router'lar ile yönlendirici, tekrarlayıcı ve erişim noktası modlarından istediğinizi kolayca seçebilirsiniz. Yönlendirici modu standart kablolu ve kablosuz çalışma imkanı sunarken tekrarlayıcı modu var olan Wi-Fi kapsama alanını genişletir, erişim noktası modu ise kablolu router'lara anında kablosuz özelliği ekler. Modlar arasındaki geçiş donanım düzeyinde yapılır, böylece istediğiniz özelliği karmaşık menülerle uğraşmak zorunda kalmadan anında kullanabilirsiniz.

Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
ASUSWRT ile gelişmiş kontrol ve optimizasyon


Kullanımı oldukça kolay olan ASUSWRT dashboard arayüzü, eksiksiz ağ yönetimi sunar. İster oyunsever olun ister HD medya tutkunu, İnternet hızını belirlediğiniz görevler için optimize eden ASUS Servis Kalitesi (QoS) öncelikli bant genişliği sayesinde yüksek performans elde edersiniz. Buna ek olarak ağ trafiğinin durumunu rahat anlaşılabilir grafik arayüz ile görebilirsiniz. Download Master özelliği ise ağ üretkenliğini arttırır ve ağ yönetimini kolaylaştırır. Tek tıkla erişilebilen ayarlar aracılığıyla sorun giderme, yazıcı kurulumu ve ebeveyn kontrolleri kolaylıkla yapılır.

İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın


ASUS'a özgü Download Master, size zaman kazandırmak için indirme hızlarını yükselten özel bir veri hızlandırma algoritması kullanır. Router'a bağlı USB depolama aygıtları ile indirme işlemine bilgisayarınız kapalıyken bile arka planda kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router
VPN Sunucusu Desteği


İstediğiniz her yerden verilerinize ulaşmak ve Internet’te dolaşmak için kolaylıkla bir VPN sunucusu kurabilirsiniz. PPTP şifreleme sayesinde veri iletimi güvenli bir şekilde sağlanır.

Ağınızı başkaları için özelleştirin ve yönetin


Kişisel parolanızı ya da ağ kaynaklarınızı paylaşmak zorunda kalmadan İnternet bağlantınızı misafirleriniz ile güvenli bir biçimde paylaşabilirsiniz. ASUS Misafir Ağı, her biri kendi parolasına ve kullanım sınırına sahip üç ayrı misafir ağını destekler. Misafirler birincil ağınıza veya diğer bağlı cihazlara erişemezler.

Asus RT-AC55U Kablosuz AC1200/3G/4G Wi-Fi Router


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • kaliteli ürün 19.08.2015
    2 aydır kullanıyorum fiyatını hakeden bir ürün,eski routerın yerine taktım,içerdeki odalarda çekim sorunu kalktı.5 ghz bandı olması tablet ve cep telefonu gibi cihazların daha rahat bağlanmasını sağlıyor,ayrıca pcye gerek kalmadan torrent indirebiliyor,andorid ve ios uygulamasıyla her yerden cihazın durumunu kontrol edebiliyorsunuz.Vpn client moduda bağlı tüm cihazların vpn ile bağlanmasını sağlıyor,tek tek hepsine ayar yapmanız gerekmiyor.
    İsimsiz
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0