Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Asus Echelon Gamer Kulaklık

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Asus Echelon Gamer Kulaklık AçıklamasıAsus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
50mm neodymium mıknatıslı sürücü birimleri


50mm’lik geniş neodymium sürücüler, oyun içi konumlara göre ses sağlayarak kullanıcıların çevresinde olan biteni, rakiplerinin yerlerini ve hareketlerini daha iyi algılamasını sağlıyor. Derin baslar müzikten, patlama seslerine kadar her türlü seste çok güçlü bir etki yaratırken, tüm bu seslerin berrak ve bozulmadan sunulması da kullanıcıya eşsiz bir ses deneyimi yaşatıyor. Frekans tepkisi oyunlara göre ayarlanmış olan Echelon Camo Edition, silah ve ayak seslerini güçlendirerek kullanıcının daha hızlı ve doğru tepkiler vermesini sağlıyor.

İçeri Çekilebilen, Gürültü Filtreli Mikrofon


Oyunculardan gelen fikirler dikkate alınarak tasarlanan Echelon’da yeri geldiğinde kulaklığın içine geri çekilebilen, esnek bir mikrofon bulunuyor. Bu sayede oyuncular mikrofonu kendileri için en rahat konuma getirebiliyor, kullanmadıklarında kolaylıkla saklayabiliyorlar. Mikrofondaki yeni gürültü filtresi, sesinizi daha hassas olarak algılayarak oyun içi iletişimi daha sağlıklı hale getiriyor.

Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
30Db Gürültü İzolasyonu ile Oyuna Odaklanın


Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konulardan biri de gürültü. Gürültülü ortamlarda bulunan oyuncular, oyun içi sesleri yeteri kadar alamadıkları için başarısız olabiliyorlar. Echelon, özel tasarımı sayesinde kullanıcının kulağını tamamen kaplıyor. Bu sayede dışarıdan gelen gürültü ve konuşma sesleri çok büyük ölçüde engellenerek oyuncunun oyuna odaklanması sağlanıyor. En ufak bir gürültü bile oyun içinde önemli bir detayı kaçırmanıza neden olabileceği için, kullanacağınız cihazın sizin oyuna odaklanmanızı sağlamasına dikkat etmelisiniz.

Rahatlığınız için tasarlandı


Uzun süreli araştırma ve testler sonucunda, Echelon Camo Edition sadece hafif ve ergonomik değil aynı zamanda uzun süreli kullanımda bile çok sıkmayacak şekilde tasarlandı.

Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
100mm kulak yastıkları


ROG tasarımcıları, oyuncuların uzun süreli kullanımda rahat etmesi için kaliteli ve hava geçirgen, yüksek kaliteli deri kaplama 100mm kulak yastıklarını tercih ettiler.

Altın kaplama uçlara sahip, örgülü 2,5m kablo


ROG Orion PRO’da sağlam, örgülü kablo ve düşük bozulma ve dayanıklılık sağlayan altın kaplama uçlar bulunuyor. 2,5m uzunluğundaki kablo oyunculara hareket özgürlüğü de sunuyor.

Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007
Kablo üzerinden ses kontrolü


Ses ayarını, kablo üzerinde bulunan klipsli kısımdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Asus Orion Echelon Gamer Kulaklık CSMA-007


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • berbat bence 17.12.2014
    hiç iyi değil cızırtı dan kendi sesim duyulmuyo
    İsimsiz
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0