Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mor

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mor AçıklamasıAsolo Tribe Goretex Bayan Trekking Botu


Asolo Tribe GV GTX Bayan Trekking Botu; yüksek dayanım ve konforun bir arada bulunduğu ender modellerden biridir.
2,4 mm gibi oldukça kalın ve tek parçadan oluşan Perwanger deri üst kısım vedayanıklı Vibram taban, Gore Tex astar, Aso-brake gibi konforunuzu arttıracak sistemlerle gerek arazide gerekse şehirde uzun yıllar giyeceğiniz bir model.
2,4 mm kalınlığındaki Perwanger deriden oluşan üst kısım, dikişsiz tek parça yapısıyla botunuzu uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dayanım sağlar. Perwanger Deri; deri üzerine silikon polimerize edilmesiyle üretilip, bu işlemle yüksek su geçirmezlik ve dayanım, aynı zamanda ısı yalıtımı da kazanmaktadır.
Bu sayede gerek sert trekking parkurları gerekse kış kamplarında yüksek koruma sağlar.
Gore Tex astar %100 su geçirmez ve nefes alabilir yapısıyla ayaklarınızın kuru ve konforlu kalmasını garanti eder.
Şok emici EVA malzeme destekli çıkarılabilir iç taban ayağınızı hassas bir şekilde sararak rahat ve güvenli bir kullanım sağlar.
İki farklı yoğunlukta malzeme kullanılarak üretilmiş EVA destekli Asoflex orta taban zeminden kaynaklanan bozuklukları başarılı bir şekilde emerek rahat ve stabil bir yürüyüş sağlar.
Asoflex orta taban sert trekking parkurları için gerekli sertliği de rahatlıktan fazla ödün vermeden sağlayabilmektedir.
Vibram Radian taban farklı arazi ve eğim şartlarında ideal tutnma ve güvenli bir kullanım sağlar.
Botun ön kısmındaki çarşak bandı, botu ve ayağınızı dışarıdan gelecek darbelere karşı korur.

Ürün Teknik Özellikleri


Üst Deri : 2,4 mm kalınlığındaki Perwanger deriden oluşan üst kısım,
Astar :Gore-Tex Performance Comfort Footwear.
Anotomik Tabanlık : Asoflex 00 MR.
Taban: Asolo/Vibram Radiant (rubber-eva)


Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mavi
GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)


GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.


Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mavi
Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:
Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.
Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mavi
Vibram Taban


Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.
Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.
Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban

Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mavi
Radiant Teknolojisi


Özellikle yürüyüş severler için üretilmiş yeni bir ürün grubu. Radyant projesi materyal, imalat süreci, tasarım ve renk kombinasyonu ile geliyor; tutkunun ve teknolojinin karışımı.

Radiant Taban
Asolo® tarafından Vibram® ortaklığı ile geliştirilen yeni bir proje.
Dış taban gelişim ismi, hareketli güçleri temsil eden temel üzerinde radyal etkisi ile üstün performans ve kavrama sunan dış tabanın tüm teknik özelliklerini ifade eder. Ön ayak tasarımı artan koruma, destek ve içe bükülme kontrolü sunarken agresif topuk pençeleri ve Aso-fren sistemi, dik inişlerde kavramanın daha iyi olmasını sağlar.
Kalıp şeklindeki EVA orta taban ayak kontrolünü geliştirir ve yüksek seviyede konfor sağlar.Asolo Tribe Goretex Trekking Botu Mavi


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum