Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Arte Love of Tree - Kanvas ( Canvas ) Tablo Saat 30x30 cm - CACL214

Fiyat
52,64 TL
İndirimli Fiyat
32,90 TL
38
Kazancınız
19,74 TL


Arte Love of Tree - Kanvas ( Canvas ) Tablo Saat 30x30 cm - CACL214 Açıklaması

Ebat: 30x30 cm

Kanvas (canvas) tablo ve saat ikisi bir arada.

Tüm tablolarımız % 100 pamuklu 400 gr. 1.sınıf canvas kumaş tuval üzerine, su bazlı mürekkep kullanılarak hazırlanmaktadır. Canvas kumaşın gerilmiş olduğu ahşap çerçeve (3cm) ön yüzeyi bombeli arka yüzeyi düz olacak şekilde İtalyan tip olarak üretilmiştir. Kullandığımız ahşap çerçeve 1. Sınıf Sibirya çamı kullanılarak üretilmiştir. Zaman içerisinde ısı değişimlerine maruz kalarak esneme ve yamulma yapmaz .

Renklerin daha canlı görünmesi sağlamak ve solmasını engellemek için özel koruyucu vernik kullanılmaktadır. Tüm tablolarımız renklerin solmasına karşı ömür boyu garantilidir.

Tablo yüzeyine sürülen özel koruyucu vernik ve baskı için tercih edilen mürekkep iç mekânlarda kullanıma uygundur ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez.

Saat mekanizması ses yapmayan akar tip mekanizmalı (tik-taksız) olup yerli üretimdir. (Akrep ve yelkovan seti dekoratif olmak şartıyla zaman zaman görsel ile farklılık gösterebilir)

Tablomuz, kargo hasarlarına karşı özel olarak tasarlanmış koruyucu iç ambalajı ve mukavemeti yüksek hediyelik dış karton kutusu ile gönderilmektedir.

Kutu içeriği: 1 adet 30x30 kanvas ( Canvas ) tablo, 1 adet AA kalem pil, 1 adet akrep-yelkovan seti ve saat mekanizması, 1 adet beton çivisi.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Diğer Özellikler
  • Hediyelik Markaları
    Arte Tablo
  • Tablo Parça Sayısı
    Tek Parça
  • Marka
    Arte Tablo
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum