Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Arte Istanbul - Üç Parçalı Dekoratif Kanvas (canvas) Duvar Saati &Tablo (3 adet 30 X30 cm)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Arte Istanbul - Üç Parçalı Dekoratif Kanvas (canvas) Duvar Saati &Tablo (3 adet 30 X30 cm) Açıklaması

Ebat: 90x30 cm ( 3 adet Parçalı 30x30 cm)

Kanvas (canvas) tablo ve saat ikisi bir arada.

Tüm tablolarımız % 100 pamuklu 400 gr. 1.sınıf canvas kumaş tuval üzerine, su bazlı mürekkep kullanılarak hazırlanmaktadır. Canvas kumaşın gerilmiş olduğu ahşap çerçeve (3cm) ön yüzeyi bombeli arka yüzeyi düz olacak şekilde İtalyan tip olarak üretilmiştir. Kullandığımız ahşap çerçeve 1. Sınıf Sibirya çamı kullanılarak üretilmiştir. Zaman içerisinde ısı değişimlerine maruz kalarak esneme ve yamulma yapmaz .

Renklerin daha canlı görünmesi sağlamak ve solmasını engellemek için özel koruyucu vernik kullanılmaktadır. Tüm tablolarımız renklerin solmasına karşı ömür boyu garantilidir.

Tablo yüzeyine sürülen özel koruyucu vernik ve baskı için tercih edilen mürekkep iç mekânlarda kullanıma uygundur ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez.

Saat mekanizması ses yapmayan akar tip mekanizmalı (tik-taksız) olup yerli üretimdir. (Akrep ve yelkovan seti dekoratif olmak şartıyla zaman zaman görsel ile farklılık gösterebilir)

Tablomuz, kargo hasarlarına karşı özel olarak tasarlanmış koruyucu iç ambalajı ve mukavemeti yüksek hediyelik dış karton kutusu ile gönderilmektedir.

Kutu içeriği: 3 adet 30x30 kanvas ( Canvas ) tablo, 1 adet AA kalem pil, 1 adet akrep-yelkovan seti ve saat mekanizması, 3 adet beton çivisi.

İyi günlerde kullanmanızı dileriz.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum