Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Apple iPhone 6S 64 GB Space Gray

APPLE TÜRKİYE GARANTİLİ !
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Apple iPhone 6S 64 GB Space Gray Açıklaması
Phone 6S

iPhone 6S'i kullanmaya başlar başlamaz, elinizde bambaşka bir şey olduğunu fark edeceksiniz. 3D Touch özelliği, tek bir dokunula her zamankinden fazlasını yapmanızı sağlıyor. Live Photos, anılarınızı tüm tazeliğiyle saklamanıza imkan sunuyor. Üstelik tüm bunlar sadece bir başlangıç... iPhone 6S'i derinlemesine inceleyince her noktasında bir inovasyon olduğunu göreceksiniz. 
Apple iPhone 6S
 

12 MP Fotoğraflar ve 4K Videolar ile Canlı Anılar

Dünyanın en fazla beğenilen kamerası, şimdi her zamankinden daha gelişmiş. 12 MP iSight kamera, net ve ayrıntılı fotoğraflar çekiypr ve 1080p HD videodan dört kata kadar daha yüksek çözünürlüğe sahip, göz kamaştıran 4K videolar kaydediyor. iPhone 6S, yeni 5 MP FaceTime HD kamerasıyla otoportre değerinde selfie'ler çekiyor. iPhone 6S sevdiğiniz anları yeniden yaşamanın harika bir yolunu sunuyor!! Live Photos. Bu özellik ile fotoğrafınızdan hemen önceki ve sonraki anları hareketli ve sesli bir biçimde kaydediyor ve sadece bir bastırma hareketiyle görüntüyü harekete geçiriyor. Fotoğraflarınızı canlandırın!!

 
Apple iPhone 6S
 

A9 Çip. Akıllı telefonlarda şimdiye kadar görülen en gelişmiş çip

iPhone 6S gücünü özel olarak tasarlanmış 64 bit A9 çipten alıyor ve eskiden sadece masaüstü bilgisayarlarda görülebilen bir performans sunuyor. Grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı tüm favori oyun ve uygulamalarınızı %70'e kadar daha hızlı CPU performansı ve %90'a kadar daha hızlı bir GPU performansı elde edebilirsiniz.
 
Apple iPhone 6S
 
Apple iPhone 6S

Çığır açan tasarım.

İnovasyon bazen ilk bakışta fark edilemeyebilir. Ancak 6S'i yakından incelediğinizde köklü yenilikler yapıldığını göreceksiniz. iPhone 6S'in gövdesi, hvacılık endüstrisinde de kullanılan bir alaşım olan 7000 Serisi alüminyumdan üretiliyor. Cam yüzeyi, akıllı telefonlarda kullanılmış camların en güçlüsü ve dayanıklısı. Üstelik uzay grisi, gümüş ve altın renginin yanı sıra roze altın da renk seçenekleri arasına katılıyor.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum