Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Anatomi ve Fizyoloji Ders Kitabı

Aynı Gün Kargo
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri kargo hizmeti verilmemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır.
Ürün Stokta! Saat 16:00'a kadar sipariş verirseniz bugün kargoya teslim edilir.
Fiyat
35,00 TL
İndirimli Fiyat
32,81 TL
6
Kazancınız
2,19 TL

Anatomi ve Fizyoloji Ders Kitabı Açıklaması


Sağlık mesleki eğitimi veren okullarda; 1992 yılından bu yana "hemşirelik, ebelik, sağ-lık memurluğu, sağlık teknisyenliği" bölümü öğrencilerine okutulan ders kitabıdır.

Bu kitap;
1. Hacettepe Üniversitesi, Temel Tıp Bilimleri Bölümü Morfoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri tarafından incelenmiş olup; anılan üniversiteden 21 Kasım 1991 tarihinde "DERS KİTABI OLUR" raporu almıştır.

2. Sağlık Bakanlığı Yayın Kurulu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin raporuna istinaden; 07.06.1992 gün ve 92/2-17-A-C sayılı kararıyla "hemşirelik, ebelik, sağlık tek-nisyenliği" bölümü öğrencilerine "DERS KİTABI" olarak okutulmasını onaylamıştır.

3. Milli Eğitim Bakanlığı, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın 14.07.1993 gün ve 1737 sayılı yazıları ile "DERS KİTABI" olarak okutulması onaylanmıştır.

4. Sağlık Bakanlığı'nın "Anatomi ve Fizyoloji" dersi yeni öğretim programına göre ye-niden düzenlenmiş; Bakanlık Yayın Kurulu'nun 16.07.2003 gün ve 2003/2-12-3 sayılı ka-rarı ile yeniden "DERS KİTABI" olarak okutulmasına karar verilmiştir.

1992 yılından beri 20 defa basılan bu kitap; sağlık meslek lisesi, sağlık yüksek okulu ve sağlıkla ilgili diğer yüksek okul (fizik tedavi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyetetik, bi-yoloji, beden eğitimi, vb.) öğrencilerinin yoğun talebi üzerine; genişletilmiş metinleri ve renklendirilmiş resimli haliyle 20. baskısını yapmıştır.

Sağlık Bakanlığı'nın mesleki öğretim programına göre hazırlanan bu kitabın tüm öğ-rencilere yararlı olacağına inanıyorum.
-Dr. Mehmet ÖZDEN-
(Tanıtım Bülteninden)Yazar:Mehmet Özden
Yayın Evi:Yazarın Kendi Yayını
Format:Kitap
Kalite:Ciltsiz
ISBN:9789759545239
Dil Adı:Türkçe
Sayfa Sayısı:491
Kağıt:2. Hamur
Üretim Tarihi:Yok 2014
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum