Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Alpine Ute-72Bt Bluetooth,Usb,Aux Girişli Oto Teyp

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Alpine Ute-72Bt Bluetooth,Usb,Aux Girişli Oto Teyp Açıklaması

Tümleşik Bluetooth® Plus: Daha kolay ve daha işlevsel
Bluetooth® Plus, üstün araç içi telefon kullanımı için yeni ve geliştirilmiş fonksiyonlarla öncekinden de öte kullanıcı dostudur.
Bluetooth® Ses Akışı
Eller serbest telefon kullanımına ek olarak, Bluetooth® kablosuz ses akışının keyfini sürmenize imkan tanır. Bu kullanışlı fonksiyon, tüm kayıtlı müziğinizi dinleyebilmenize ek olarak internet radyo istasyonlarından veya Spotify, TuneIn, AUPEO, Last FM and Audible gibi kişiselleştirilmiş web radyolarından yayın akışı ve ses kontrolü yapabilmeniz için telefonunuzu kablosuz olarak bağlar. Alpine’ın hızlı ve güvenilir Bluetooth® bağlantısıyla ses kalitesi her zaman mükemmeldir.
Yeni Telefon Fonksiyonları
Bluetooth® Plus iki gelen aramaya kadar çağrıları bekletme ve ötekine geçmenize imkan tanır. Beş önayarlı yankı indirgeme ses kalitesini yükseltir. Batarya ve mobil çekim göstergesi gibi muhtelif ikonlar sizi sürekli bilgilendirir.
Gelişmiş Telefon Rehberi Fonksiyonları
Gelişmiş fonksiyonlara otomatik telefon defteri güncelleme ve kolay alfabetik defter araması dahildir. Rehber içinde, kaydırma veya isim girerek kişileri seçebilirsiniz.
Gelişmiş Medya Kontrolleri
Bluetooth® özellikli telefonunuzda kayıtlı müziği ekranda şarkı, sanatçı ve etiket bilgileri görünürken dinleyebilirsiniz. Hızlı ve kararlı Bluetooth® bağlantısı ses kalitesininin her zaman birinci sınıf olmasını garanti eder.
Portatif HDD'ler için Güç Kaynağı
Bu ana üniteler 1 Amper USB güç kaynağı sağlayabildikleri için, portatif USB Hard Disklerinizi bağlayıp çalıştırabilirsiniz. Bu sayede tüm müzik arşivinizi aracınızda keyifle dinleyebilirsiniz.
iPhone için hızlı şarj
iPhone'unuz ne kadar hızlı şarj olursa o kadar iyi! iPhone bataryanız çabucak şarj olması için, bu ana üniteler USB'den 1 Amper'e varan hızlı şarj desteği sunar.
Bass Engine Performance Features
Bu ana üniteler 10 ön-ayarlı tümleşik ekolayzır sunarlar. Dinlediğiniz müzik türüne uygun ses değerlerini elde etmek için ayarlar arasında çabucak geçiş yapabilirsiniz. Daha ileri ses özelleştirmeleri için 3-bant parametrik EQ özelliği de bulunmaktadır.
iPod ve iPhone'larınızı doya doya kullanın
UTE-72BT, iPod ve iPhone işlevlerininin keyfini sürebilmeniz için yüksek hızlı USB bağlantısı sunar. Üstün ses kalitesi ve kolay kullanımının yanısıra, şarkı, sanatçı, albüm ve diğer seçenekler üzerinden hızlı müzik arama özelliğine de sahip olursunuz.
Sürüşte Bağlı Kalın
Alpine’ın App Direct özelliğiyle, herhangi bir iPhone uygulamasından çaldığınız müziği araç hoparlörlerinizden dinleyebilirsiniz. Kayıtlı müziklerinizi dinleyebilir, internet radyosuna ve daha fazlasına erişebilirsiniz.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum