Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Alpine Spr-M700W Marin 16 Cm 2 Yollu Hoparlör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Alpine Spr-M700W Marin 16 Cm 2 Yollu Hoparlör Açıklaması

Alpine'ın Marine ürün serisinin üstün ses performansı ve üstün dayanıklılığı, araç sektöründeki 30 yılı aşkın süredir devam eden tecrübesine dayanmaktadır. Eğer büyük hoparlörlere ihtiyaç varsa, Alpine'ın SPR-M700 17.8cm 2-Yollu Marin Koaksiyel hoparlörleri mükemmel bir seçimdir. SPR-M700 Marin Hoparlör Sistemleri deniz ortamı için gereken tüm özelliklere sahiptir ve dalgalar üzerindeki ses performansında üstünlük kurmanızı sağlar.

SPR-M700 – Büyük Müzik Çalarlar Ayağınıza Geldi Nihai tekne deneyiminizi geliştirmek için artık herşey hazır! Alpine SPR-M700 17.8cm Hoparlörleri, yenilikçi ve kendini geliştirebilen tekneler için özel olarak tasarlanmıştır.SPR-M700 2 Yollu Koaksiyel Hoparlörleri mükemmel güç kullanımının yanı sıra size mükemmel bir ses kalitesi sunmaktadır.Bütün teknelerde geçerli olmak üzere dalga üzerinde nihai müzikal vuruşlar yapmak için size gereken herşeyi sunar!

SPR-M700 Type-R hoparlörleri, 2.5cm titanyum kubbe tweeterlar ile donanımlıdır ve bu döner başlıklar doğrudan dinleyiciye yüksek frekansı sunmaktadır.Bunun dışında 17.8cm woofer ise dış ortamı derin ve güçlü bas ile doldurur.Centrex 813 ile kaplı kapaklar ve yüksek mukavemetli, yansıma yapmayan, yüksek dereceli ABS Çerçeveleri bu marin hoparlörlerini uzun süren dayanıklığa hazırlar ve UV ışınlarının cihazı sarartmasından korur.SPR-M700, yüksek kaliteli frekans tepki performansı sunmak ve neme, yağa, ısıya ve kimyasallara karşı mükemmel dayanıklılık sağlamak için Santoprene™ içe çevrilidir.Tüm Alpine Marin Hoparlörleri dış ortam koşullarına karşı gösterecek dirence ve performansa sahiptir. Gümüş ya da Beyaz? Mevcut olan iki renk de - gümüş ve beyaz - şık ve modern bir yat veya sportboat'da mükemmel uyum sağlar.Ayrıca bunlara benzer olarak estetik bir şekilde geleneksel beyaz bir kruvazöre veya yelkenli tekneye monte edilebilinir.

SPR-M700W (Beyaz) SPR-M700 (Gümüş) Uzun Süreli Kullanım için Kendiliğinden Güçlüdür. Bu hoparlörler en son çıkan, en yeni marin malzelemeler ile üretilmiştir ve bu yüzden son derece dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Açık Havada Kullanın Subwoofer ve Koaksiyel Hoparlörlerin her ikisi de sonsuz bölmeli yapılandırma ile en iyi şekilde çalışmak için tasarlanmıştır.Böylece hiç bir muhafazaya gerek kalmadan en iyi ses performansını elde edebilirsiniz. Marin Hazır Büyük bir sıçrama için hazır: Kanıtlanmış olan ATSM Tuz/Sis ve UV Işınları koruması ve NEMA 5.seviye su direnci ile Alpine Marin Hoparlörleri, deniz ortamının tüm zorlu şartlarına hazırdır.

2 Modelden Birini Seçin
Alpine 2-Yollu Koaksiyel Marin Hoparlörleri herhangi bir teknede maksimum montaj esnekliği için iki farklı boyutta mevcuttur: Doğrudan fabrika boyutlarındaki 16.5 cm SPS-M600 ve ses geliştirici 17.8 cm SPR-M700. Mükemmel Amplifikatör ve Hoparlör Eşleşmesi Tüm Alpine Marin Hoparlörleri, yüksek kapasiteli sistem yükseltici PDX Marin Amplifikatörü ile çalışmak üzere üretilmiştir.Mümkün olan en iyi ses kalitesine ve ses özelliklerine sahip olmak için mükemmel bir uyum söz konusudur.
Maksimum su direnci için bileşenleri özel olarak tasarlanmıştır
Gizli vidalı kapak tasarımı ve su geçirmez lastik conta montajı, temiz ve sızıntısız bir kuruluma olanak sağlar.Hoparlör bağlantıları da dahil olmak üzere tüm parçalar tuzlu su korozyonuna dayanıklıdır.SPS-M600 aynı zamanda diğer marin elektronik cihazlardan kaynaklanan girişimleri engellemek için manyetik koruma ile donatılmıştır bu sayede teknenin herhangi bir yerinde kurulum yapmanıza izin vermektedir. Özel Marin Tasarımı Tweeterlar SPR-M700'ün Titanyum Kubbesi ve SPS-M600'ün PEI Dengeli Tweeterları, açık deniz ortamlarında maksimum yüksek oranda ses projeksiyonu için tasarlanmıştır.
En iyi ses odaklanması için SPR-M700 dönebilen tweeterlara sahiptir.Dahili koruma, çalmaya devam ederken sesi sabit tutmaya yardımcı olur.Her iki Tweeter'da tamamen tuzlu su korozyonuna dayanıklıdır. Yüksek Dayanıklı Çerçeve Tüm modeller, maksimum çıkış için uyumlu motor yapısı tutarken UV Işınları ve korozyona dayanıklı, yüksek mukavemetli polipropilen çerçeveye sahiptirler.Ayrıca teknedeki titreşimin yüksek seviyelerini bile kaldırabilecek yapıdadırlar.

2 adet gönderilmektedir.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum