Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)

Ücretsiz Kargo

 • 500 Watt Çıkış Gücü
 • 20+4 Pin Konnektör Pin Sayısı
 • 12 cm Fan Ölçüsü
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
120,00 TL


Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1) AçıklamasıBilgisayarınız için Cep Yakmayan, Akılcı Güç Kaynağı Çözümü


Saygın güç kaynağı üreticisi Taiwan'lı Highpower, bilgisayarınızın performansının her zaman en üst düzey olmasını sağlayacak, stabilitesini arttıracak yüksek kaliteli güç kaynaklarını sunar! Dünyanın kabul ettiği standartlarda üretim kalitesi ile Highpower farkını kullanmaya başladığınız andan itibaren hissedeceksiniz. Çift 12V kanal yapısı, 6-pin ekran kartı güç bağlantısı, 3 x SATA , 3 x IDE güç çıkışları ile AMD ve Intel'in tüm yeni nesil işlemcileriyle uyumludur.

Ödüle Doymayan Bir Marka : High Power


Dünyanın sayılı güç kaynağı üreticilerinden High Power'ın Türkiye pazarına sunduğu Element, Performance, Absolute ve Rock Solid serileri başta Çizgi Bilgisayar Test merkezi olmak üzere pek çok dergi ve inceleme sitesinde test edilmiş ve her zaman tam not almayı başarmıştır. Tescilli kaliteyi, cebinizi yakmayan fiyata satın alabilmek için High Power güç kaynaklarını gönül rahatlığıyla tercih edin.

Intel Sandy Bridge-E ve AMD Bulldozer İşlemcileriyle Uyumlu!


High Power sadece CPU için ayrılmış özel 12V kanalı sayesinde Intel Sandy Bridge-E ve AMD Bulldozer kod adlı, yeni nesil güçlü işlemcilerin bulunduğu sistemleri zorlanmadan stabil bir şekilde çalıştırır.

Oyun Sistemleri için Doğru Seçim!


High Power 500W, yüksek güçlü 12V kanalları ve 6-pin PCI-Express güç bağlantısı sayesinde 180W TDP değerine kadar tüm ekran kartlarını çalıştırır. Intel Core i5, i7, AMD Bulldozer serisi gibi üst seviye işlemciler ve Nvidia GeForce GTX 560 Ti, ATI Radeon HD 7850, HD 6850 gibi kartlar kullanarak fiyat/performans lideri oyun sistemleri kurabilirsiniz.

Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)
Isıya Bağlı Akıllı Kontrol Sistemli 120 mm Sessiz Fan


A+ kalite bileşenlerden oluşan, yüksek verimliliği ile standart güç kaynaklarından daha az ısınan Highpower serisi sessiz ve stabil bir bilgisayar kullanımı sunar. 120mm boyutundaki büyük fanın devri ısıya bağlı olarak otomatik bir şekilde ayarlanmaktadır. Gerektiğinde güç kaynağınızı hızlıca soğutacak ve sisteminizin her zaman en üst seviyede çalışmasını sağlayacaktır. Bal peteği ızgarası sayesinde fanın ürettiği hava kolayca dışarı atılır. Sessizliği Highpower güç kaynakları ile siz de yakalayacaksınız!

Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)
3 SATA, 3 IDE ve 1 PCI-Express Bağlantısı ile Tüm Bileşenleriniz Tam Yol İleri!


Sisteminizde bulunan ekran kartının, disk ve optik sürücülerin ve fanların daima tam güçte çalışması için 500W Power modelinde 10 adet güç çıkışı bulunmaktadır. 6-pin PCI Express güç bağlantısı ile harici güç beslemesine ihtiyaç duyan yeni nesil ekran kartlarını sisteminize dahil edebilirsiniz. Her türlü donanımınızın yüksek hızda ve kararlı çalışması için gerekli güç 3 x SATA ve 3 x IDE bağlantılarında bulunmaktadır.

Yüksek Verimli Dual Rail Tasarımı : 12V Kanalından 360W Güç!


Bilgisayar bileşenlerinin pek çoğu artık 12V gücünü kullanmaktalar. Bu sebeple gerçek güç kaynağı satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta, güç kaynağının 12V kanalından ne kadar güç verdiğidir. AE-A500-V1 çift 12V tasarımına sahiptir. 12V kanallarında kombine olarak toplam 336W güce ulaşabilir. Güç ihtiyacını otomatik olarak kanallar arası dağıtan özel kontrol sistemi ile farklı kanallardaki güç ihtiyacını dengeler, bilgisayarınızın tüm bileşenlerine gerekli gücü daima verir, sisteminiz kilitlenmez!

Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)
Sisteminize Gereken Gücü Hesaplayın!


Bilgisayarınız ne kadar güce ihtiyaç duyuyor, size ne kadar güçlü bir PSU gerekiyor? Bu soruların yanıtını arıyorsanız, Highpower Güç Hesaplayıcı tam size göre; aşağıdaki linke tıklayarak bileşenlerinizi girin ve gerekli gücü hesaplayın. Unutmayın bulduğunuz değer sadece GERÇEK GÜÇ kaynakları içindir!

Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)
DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!


Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan High Power'ın tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.

Türkiye Şartlarına Uygun, 3 Koruma Devresi


High Power serisi güç kaynakları, Türkiye'nin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 3 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)Aerocool A Serisi 500W 35A 12V Kutusuz Güç Kaynağı (AE-A500-V1)
ECOnominizin Dostu!


High Power güç kaynakları sadece bilgisayarınıza gerekli olan gücü sağlamakla kalmaz aynı zamanda daha az ısınan yüksek verimli yapısı ve uygun fiyatıyla cebinizi de korur.

Aktif PFC ile Stabil Güç!


Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power güç kaynağı, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.

Teknik Özellikler


Nominal Güç Değeri: 500W
Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
MTBF: 80.000 saat çalışma süresi (minimum)
Yüksek Gerilim/Akım/Güç/Sıcaklık, Düşük Gerilim ve Kısa Devre Korumaları
Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 18A , 12V2: 17A , +5V: 21A, +3.3V: 22A (12V1+12V2 kombine gücü: 336W,  5V+3.3V gücü: 170W)
Garanti Süresi: 2 Yıl
Ürün Kodu: AE-A500-V1Diğer Özellikler
 • Çıkış Gücü
  500 Watt
 • Fan Sayısı
  1 Adet
 • Fan Ölçüsü
  12 cm
 • Konnektör Pin Sayısı
  20+4 Pin
 • Ana Bağlantı(20+4)
  1
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  AeroCool
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum