Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Acura AC-740 Volkanik Taşlı İnceltici Kemer

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Acura AC-740 Volkanik Taşlı İnceltici Kemer Açıklaması
Volkanik Taşlı İnceltici Kemer iki güçlü motoru ile yaydığı güçlü titreşimler sayesinde vücudunuzda bulunan fazla yağların parçalanmasına ve erimesine yardımcı olur. Böylece parmağınızı bile oynatmadan kilo verebilirsiniz.
Üzerinde bulunan yeşil volkanik taşlardan yayılan ısı masajın etkini arttırarak istediğiniz sonuca daha kısa sürede ulaşmanızı sağlarken, kan dolaşımının düzenlenmesine ve rahatlamanıza da yardımcı olur.
İstediğiniz her ortamda, evde, ofiste, herhangi bir şey yaparken de kullanabilir böylece zamandan tasarruf edersiniz. Hem de yorulmadan güç sarf etmeden.
Günde sadece 10 dakika kullanmanız yeterli.
Titreşimler ve ısı selülitli bölgelerdeki portakal kabuğu görünümünün giderilmesinde de etkilidir.
Kemerden yayılan ısı yağların çözünmesine, kas ağrılarının hafifletilmesine, yorgunluğun giderilmesine ve metabolizmanın hızlandırılmasına yardımcı olur.
Volkanik Taşlı İnceltici Kemeri kullanarak zorlanmadan egzersiz yapabilirsiniz. Beliniz, kalçanız, sırtınız, baldırlarınız ve karnınızı inceltmek için idealdir.
4 farklı titreşim modu ve 7 hız seçeneği sayesinde vücudunuzdaki istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı ve sıkı bir hale gelmesine yardımcı olur.Diğer Özellikler
  • Marka
    Acura
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum