Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

925 Ayar Gümüş Edeb Ya Hu Model Yüzük

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

925 Ayar Gümüş Edeb Ya Hu Model Yüzük Açıklaması

Ürün Özellikleri  
Ürün Adı 925 Ayar Gümüş Edeb Ya Hu Model Yüzük
Ürün Açıklaması Edeb, insanı kötü durumlardan koruyan sağlam bir irade ve vicdan duygusudur. Kişinin kendini bilmesidir. Aynı zamanda tasavvufun esasıdır. Güzel ahlak, terbiye, nezaket ve daha birçok güzel huyu temsil eder. İslam'ın gönderilme amacıdır. Peygamber Efendimiz (SAV) bir hadisinde "Ben ancak güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim" buyurmaktadır.
Üretildiği Maden 925 Ayar Gümüş
Üretim Tipi Kalıp ile üretildi
Kullanılan Taş ---
Ağırlık 8 ± gr. (Numaraya Göre Değişebilir.)
Hazırlanma Süresi 1-2 iş günü içinde kargoya verilir
Yüzük ölçümü nasıl öğrenebilirim? Ürünlerimizi sizin verdiğiniz parmak ölçüsüne göre gönderiyoruz. Parmak ölçüsünde en sağlıklı yöntem, parmağınızı bir kuyumcuda ücretsiz ölçtürmektir. Alyans hariç diğer yüzükleri bulunduğunuz bölgedeki gümüşçülerde 3-5 TL karşılığında parmağınıza göre büyültme veya küçültme işlemi yaptırabilirsiniz. Her gümüş yüzük 4-5 numaraya kadar büyüyebilir ve küçülebilir. Dilerseniz sol menüdeki "Yüzük Ölçüsü Hesaplama" bölümünden de ölçünüzü belirleyebilirsiniz.

Ürün Kutusu Ürününüz Tesbihane logolu koruyucu kutu ile gönderilmektedir. Özel hediye kutusu seçenekleri için sol menüdeki "Hediye Kutuları" kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Doğaltaş Açıklaması ---


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum