Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda - Umay Villa

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda - Umay Villa Açıklaması5 gün içinde vücudunuzdan 9-10 tane 250 gramlık margarini attığınızı düşünün, ne güzel olur değil mi? İşte detoks diyetlerimle bunu yapacaksınız. Aç kalmadan, sinir harbine girmeden hatta çoğu zaman "biz çok yiyoruz, öğünler çok fazla, nasıl kilo vereceğiz" paniğine kapılarak artık veremem diye düşündüğünüz o kilolar gidecek. Tüm detoks menülerim doğrudan doğruya yağ yakmaya, verdiğim egzersiz programları ise kas yoğunluğunuzu arttırıp metabolizmanızı hızlandırmaya yöneliktir. Yağdan kaybedeceğiniz için verdiğiniz kiloları da geri alamayacaksınız.Hazırsanız başlayalım...
- Umay Villa


"Detoks programlarının sıkı bir takipçisi olduğum Umay Villa işini iyi bilen, net bilgiler veren, kararlı ve çalışkan bir insan. Bu kitabın piyasada bir insan. Bu kitabın piyasada önemli bir boşluğu dolduracağına gönülden inanıyorum."


- Prof. Dr. Zerrin Şatırlar


"Sevgili Umay Villa'nın detokslarının en önemli kısmı menülerin lezzetli, pratik ve doğal gıdalar olmasaydı. Sevgili Umay Villa'yı bu müthiş ve değerli çalışması için kutluyorum."


- Doç Dr. Canan Bural


Eser sahibi adı: Umay Villa
Kategori adı: Sağlık
Kategori adı: Beslenme ve Diyet
Basım tarihi ay bilgisi: 2015
Sayfa sayısı: 195
Ağırlık bilgisi (gram): 195.00
En bilgisi (cm): 19.00
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: Kuşe
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum